Polub nas na Facebooku

Związki

Związek dwojga ludzi opiera się na zależności uczuciowej, jaka pomiędzy nimi występuje. Nie można go utożsamiać wyłącznie z małżeństwem czy partnerstwem kobiety i mężczyzny, którzy prowadzą wspólne gospodarstwo domowe. Związki międzyludzkie to także przyjaźń czy koleżeństwo.  Dwoje ludzi może lubić się przez lata, aby później narodziła się między nimi prawdziwa miłość. Małżeństwo nie jest jednak zwykle „jak z bajki”. W końcu młodą parę dopada proza życia i trzeba przyzwyczaić się do ról, jakie przyjdzie im pełnić.

W naszym serwisie możesz przeczytać prawdziwe historie związków, które poszerzą Twoje horyzonty, związane z tym tematem. Dowiesz się, czym jest zdrada, jak wpływa na życie dwojga, a czasem i większej liczby osób. Czy można ją pokonać i żyć dalej wspólnie, czy też zawsze musi oznaczać bolesne rozstanie? Każdy związek przechodzi trudne momenty, ale tylko szczerość i otwartość, wzajemne wspieranie się i umiejętność posługiwania się sztuką kompromisu, pozwalają na to, aby trwał nadal.

Piszemy o związkach nietypowych, o partnerstwie, konkubinacie czy związkach homoseksualnych. Możesz dowiedzieć się o toksycznych związkach, w których jedna ze stron krzywdzi drugą - świadomie lub nieświadomie. Jak to wpływa na codzienne relacje, życie małżonków lub partnerów i ich dzieci?

Rozwiń całość

Najnowsze