Polub nas na Facebooku
Czytasz: Klinika bez tajemnic odc.6 - komu tym razem pomoże dr Ambroziak i jego zespół?
menu
Polub nas na Facebooku

Klinika bez tajemnic odc.6 - komu tym razem pomoże dr Ambroziak i jego zespół?

Dr Marcin Ambroziak

Fot: TVN

Klinika bez tajemnic pokazuje nie tylko pracę lekarzy od kuchni, ale przede ludzkie historie. Specjaliści z kliniki dr. Marcina Ambroziaka rozwiązują nie tylko medyczne problemy swoich pacjentów, ale przede pomagają im odzyskać wiarę w siebie i pozbyć się kompleksów. Komu pomogą w szóstym odcinku programu?

W kolejnym odcinku serii na konsultację do doktora Ambroziaka zgłosiła się Agnieszka. Pięćdziesięcioczterolenia kobieta ma dość słuchania, że nic od siebie nie musi wymagać, bo jest już babcią. Chciałaby udowodnić, że po pięćdziesiątce też można wyglądać atrakcyjnie. Agnieszka na co dzień pomaga spełniać marzenia innych – prowadzi bowiem salon ślubnych i pracuje w programach telewizyjnych, w których przyszłe panny młode przychodzą po wymarzone kreacje. Prywatnie Agnieszka zawsze również skupiała się na potrzebach innych. Jej syn urodził się z porażeniem mózgowym czterokończynowym. Dzielna matka postanowiła wtedy zrobić wszystko, aby wyrósł na sprawnego, szczęśliwego mężczyznę i dopięła swego. Dzisiaj syn Agnieszki jest już całkowicie niezależnym, spełniającym się zawodowo dwudziestosiedmiolatkiem. Dlatego teraz nadszedł czas na to, aby Agnieszka mogła zadbać o siebie. Upływ czasu sprawił, że jej twarz opadła a oczy zmniejszyły się. Agnieszka trafi więc na stół operacyjny do doktora Chrisa Ingvesa, który planuje podnieść część policzkową twarzy kobiety i zoperować w czasie jednego zabiegu górne i dolne powieki.

Do kliniki wracają znane z poprzednich odcinków siostry Marta i Milena Popielarskie, które zgłosiły się do programu, aby pozbyć się kompleksów związanych z ich nosami i uszami. Obydwie przeszły już operacje, ale teraz chciałyby poprawić inne szczegóły swojej urody, które dotąd nie przyciągały ich uwagi. Milena zauważyła asymetrię policzków a Marta chciałaby mieć mniej okrągłą twarz. Doktor Katarzyna Bałabańska wykona w tym celu drobny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Dziewiętnastoletnia Kinga od urodzenia zmaga się rozległym naczyniakiem na lewej nodze. Pamięta, że kiedy była mała, dzieci śmiały się z niej. Podejrzewały wówczas, że rodzice celowo wyrządzili jej jakąś krzywdę, której efektem jest naczyniak. Tak naprawdę ta niegroźna zmiana powstała już w okresie płodowym. Kinga 10 lat temu próbowała się jej pozbyć przechodząc serię dziesięciu bardzo bolesnych zabiegów. Efekt jednak był minimalny i zostało po nim nieco blizn. Tym razem naczyniakiem zajmie się dermatolog – doktor Bartłomiej Kwiek. Mimo tego, że zmiana jest dość trudna do wyleczenia bo bardzo rozległa i umiejscowiona w bardzo niekorzystnym jak na naczyniaka miejscu, doktor Kwiek podejmuje się przeprowadzenia laserowych zabiegów, które mają znacząco zmniejszyć widoczność naczyniaka.

Zbliża się rocznica ślubu Marcina i Joanny Ambroziaków. Marcin Ambroziak postanowił więc z tej okazji przygotować niespodziankę dla żony i w tym celu umówił się ze swoim przyjacielem, projektantem Dawidem Wolińskim. Jaki prezent wybiorą wspólnie dla Joanny i jaki zabieg zaproponuje zapracowanemu Dawidowi doktor Ambroziak?

Jakie osobistości będą tym razem towarzyszyć polskiemu Putinowi - Sławomirowi Sobali podczas wizyty w klinice i czy siostry Popielarskie założą w końcu wymarzone kapelusze?

Program można oglądać na antenie stacji Discovery Life!

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
71
7
Polecamy
Jak się pozbyć blizny po operacji?
Odpowiedź znajdziecie w trzecim odcinku Kliniki bez tajemnic!
Jak się pozbyć blizny po operacji? Odpowiedź znajdziecie w trzecim odcinku Kliniki bez tajemnic! TVN zdrowie
Klinika bez tajemnic.
Kto pojawi się w kolejnym odcinku?
Klinika bez tajemnic. Kto pojawi się w kolejnym odcinku? TVN zdrowie
Trwałe usuwanie tatuaży bez pozostawiania blizn.
"Efekt jest zdumiewający"
Trwałe usuwanie tatuaży bez pozostawiania blizn. "Efekt jest zdumiewający" Dzień Dobry TVN
Piękno za wszelką cenę?
"Powikłania mogą wystąpić zawsze, ale tylko lekarz umie z tego wybrnąć"
Piękno za wszelką cenę? "Powikłania mogą wystąpić zawsze, ale tylko lekarz umie z tego wybrnąć" Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Niedobór witaminy C – przyczyny. Sposoby uzupełniania kwasu askorbinowego
Niedobór witaminy C – przyczyny. Sposoby uzupełniania kwasu askorbinowego
Czym jest zapaść krążeniowa? Przyczyny, objawy i leczenie
Czym jest zapaść krążeniowa? Przyczyny, objawy i leczenie
Regulują poziom cukru, wspomagają odchudzanie, a także poprawiają nastrój. Dlaczego warto jeść daktyle?
Regulują poziom cukru, wspomagają odchudzanie, a także poprawiają nastrój. Dlaczego warto jeść daktyle?
Idealna pora na rodzeństwo dla jedynaka
Idealna pora na rodzeństwo dla jedynaka
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
Rwa barkowa - przyczyny, ćwiczenia, objawy, leczenie, trwanie
Rwa barkowa - przyczyny, ćwiczenia, objawy, leczenie, trwanie