Polub nas na Facebooku
Czytasz: Włącz zdrowie
menu
Polub nas na Facebooku

Włącz zdrowie

Agata Młynarska / Włącz zdrowie

Fot: TVN

Włącz zdrowie to nowy program na antenie Discovery Life! Agata Młynarska, która poprowadzi program, będzie rozmawiała z pacjentami, lekarzami, a także twórcami nowoczesnych metod leczenia! O czym jeszcze będzie mowa w programie? 

Internet jest przestrzenią społeczną, w której realizuje się większość ludzkich potrzeb: komunikacji, dzielenia się opiniami, dyskusji, autoprezentacji, handlu, edukacji. Badania dowodzą, że dla ludzi w przedziale wiekowym od 18 do 44 roku życia Internet jest podstawowym źródłem wiedzy. W Polsce korzysta z niego dziewięćdziesiąt procent mieszkańców. Dla ponad połowy ankietowanych strony www, fora i blogi są pierwszym miejscem zdobywania informacji w przypadku wystąpienia objawów wielu chorób. Współcześni ludzie wstępnie diagnozują się w cyberprzestrzeni, tam również szukają danych pomagających im naprawiać i wspomagać zdrowie. Nie zawsze „leczenie w sieci” jest skuteczne i bezpieczne, podobnie jak profilaktyka oparta na internetowej wiedzy. Zalew informacji i brak skutecznego narzędzia służącego weryfikacji zdobytych wiadomości utrudniają wybór rzetelnych danych, na których można polegać. Powyższe fakty wskazują na to, że w internecie potrzeba jest wiarygodnych, atrakcyjnych przekazów tworzonych przez kompetentnych specjalistów.

Premierowy projekt Discovery Life oprze się na dwóch filarach. Pierwszym z nich będzie ogromne zainteresowanie Internetem jako podstawowym źródłem wiedzy, drugim – żywa fascynacja tematyką związaną ze zdrowiem: od profilaktyki, przez skuteczne diagnozowanie, leczenie chorób cywilizacyjnych, dietetykę, aż po sprzyjające zdrowiu modele życia oraz wszelkie zagadnienie okołozdrowotne. Cykliczny, emitowany na żywo, program „Włącz zdrowie” będzie miał swoją premierę w internecie, na kanale YouTube TVN, by następnie trafić do telewizyjnego kanału Discovery Life. Każdy odcinek serii będzie miał formę rozmowy w studiu. Rozmowa ta zostanie wzbogacona wciągającymi, dynamicznymi materiałami filmowymi uzupełniającymi dyskusje. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi ambasadorka Discovery Life, Agata Młynarska. Dziennikarka spotka się, między innymi: z lekarzami, dietetykami, naukowcami, ludźmi, którym udało się pokonać daną chorobę, coachami zdrowego stylu życia, twórcami różnorodnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, wynalazcami rewolucyjnych sposobów leczenia lub medykamentów oraz z osobami korzystającymi z różnorodnych dobrodziejstw nowoczesnej medycyny. Gościem pierwszego odcinka internetowo-telewizyjnego cyklu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Popularna prowadząca i autorka książki „In vitro. Rozmowy intymne” podzieli się z internautami i telewidzami swoim doświadczeniem związanym z tą procedurą medyczną. W rozmowie z Agatą Młynarską popularna osobowość telewizyjna opowie o własnej, niełatwej drodze do szczęśliwego macierzyństwa dzięki in vitro. Widzowie poznają wszystkie fakty związane z tą metodą, rozwiane zostaną też mity przekazywane w obiegowych opiniach.

Zobacz film i poznaj lepiej kanał Discovery Life!

Zobacz film: Nowa odsłona kanału Discovery Life Źródło: Discovery Life

Internetowe odcinki „Włącz zdrowie” trafią na antenę Discovery Life. Fragmenty odcinków oraz artykuły na tematy dotyczące rozmowy zostaną opublikowane na portalu internetowym powiązanym z kanałem. Producenci programu zapraszają do współpracy dowolne podmioty, których wiedza oraz doświadczenie pomogą kształtować opinię na tematy związane ze zdrowiem oraz proponować skuteczne rozwiązania problemów, z którymi boryka się aktualnie wielu ludzi. Obecny w dwóch mediach program – cechujący się aktualnością oraz rzetelną wiedzą – przyciągnie ogromną publiczność i zyska popularność w błyskawicznym tempie.

Program będzie można oglądać na antenie stacji Discovery Life! Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 26 lutego 2020 roku!

Polecamy: Agata Młynarska: Zdrowie jest dla mnie najważniejsze

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
96
11
Polecamy
In vitro - nowe pasmo na Discovery Life
In vitro - nowe pasmo na Discovery Life TVN zdrowie
Poznaj kanał Discovery Life w nowej odsłonie!
Poznaj kanał Discovery Life w nowej odsłonie! TVN zdrowie
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu.
Ambasadorkami:
Ewa Drzyzga i Agata Młynarska
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu. Ambasadorkami: Ewa Drzyzga i Agata Młynarska Dzień Dobry TVN
Leczenie niepłodności usunięte z listy celów Narodowego Programu Zdrowia.
"To jest wycięcie w pień wiedzy medycznej"
Leczenie niepłodności usunięte z listy celów Narodowego Programu Zdrowia. "To jest wycięcie w pień wiedzy medycznej" Dzień Dobry TVN
Komentarze (1)
Agatobi
Nie wiem czym to jest spowodowane. Może brakiem lub skąpstwem funduszy ale odcinek który oglądałam był na prawdę dobry i prawdziwy jednak tę skrocena wypowiedzi doktora i w ogóle masakra!!! Ty akie programy powinny być pełne. Żeby lekarz mógł się wypowiedzieć normalnie a nie tak wszystko w skrócie. Lipa. I tyle. Nigdy nie komentowałam ale teraz postanowiłam że muszę. Dobry pomysł na program ale nie róbcie tego typowo pod publiczkę tylko naturalnie. Niech osoby zaproszone do programu będą mogły się w pełni wypowiedzieć .
Czytaj całość
Nie przegap
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Jak wygląda zabieg usuwania haluksów?
Jak wygląda zabieg usuwania haluksów?
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
Czerwone lub białe krosty w gardle. Jakie mogą być ich przyczyny?
Czerwone lub białe krosty w gardle. Jakie mogą być ich przyczyny?
Mrowienie głowy - jakie mogą być przyczyny?
Mrowienie głowy - jakie mogą być przyczyny?
Jasny stolec u dziecka i dorosłego – czy jest powodem do obaw? Co oznacza?
Jasny stolec u dziecka i dorosłego – czy jest powodem do obaw? Co oznacza?