Polub nas na Facebooku
Czytasz: KLINIKA BEZ TAJEMNIC. Kto pojawi się w klinice w pierwszym odcinku?
menu
Polub nas na Facebooku

KLINIKA BEZ TAJEMNIC. Kto pojawi się w klinice w pierwszym odcinku?

dr Marcin Ambroziak

Fot: Agencja TVN

KLINIKA BEZ TAJEMNIC to nowy program, który zadebiutuje na antenie stacji Discovery Life. Kto odwiedzi klinikę w pierwszym odcinku? Dowiecie się tego już niebawem! 

W pierwszym odcinku KLINIKA BEZ TAJEMNIC będziemy mieli okazję przyjrzeć się nie tylko pracy lekarzy, ale też poznać ich nieco od kuchni. Doktor Marcin Ambroziak, dermatolog, członek najważniejszych polskich i zagranicznych stowarzyszeń w tej dziedzinie a także autor ponad 50 publikacji naukowych dzieli prowadzenie kliniki wraz z żoną Joanną, która jest prezesem zarządu. Para jest dokładnym zaprzeczeniem powiedzenia, że praca z własnym mężem czy żoną to najgorsze, co się może przytrafić. Dzięki niej zresztą się poznali. W klinice Marcin odpowiada za stronę medyczną a Joanna zajmuje się wszystkim innym – m.in. marketingiem, kontrolą zespołu, a ostatnio również doglądaniem budowy ich nowej warszawskiej placówki. W odcinku zobaczymy zespół podczas szkoleń, imprezy integracyjnej a także przekonamy się czy szewc bez butów chodzi i czy pracownicy kliniki sami również poddają się zabiegom.

Do kliniki po pomoc zgłosiła się trzydziestojednoletnia Kasia, która po nieudanych operacjach nosa jest zawstydzona jego wyglądem. Pierwszy zabieg miał ułatwić jej oddychanie. Jednak po operacji, lekarz, który wówczas nią opiekował sam był zszokowany jej efektem. Nos zapadł się i wprawdzie oddychanie było łatwiejsze, ale efekt estetyczny był fatalny. Zaoferował więc Kasi korektę jego wyglądu. I tym razem jednak operacja nie przyniosła oczekiwanego efektu. Kasia postanowiła więc zgłosić się do kliniki Ambroziak. Taka powtórna operacja jest jednak niezwykle trudna z powodu blizn, które utrudniają preparowanie tkanki i trudniej jest przewidzieć jej efekt. Kasią zajmie się w klinice chirurg, dr Obrocki.

Kolejnym pacjentem jest Michał – prezenter telewizyjny, model i polski Ken. Michał w przeszłości korzystał już z zabiegów medycyny estetycznej. Mimo tego, że ingerencja w urodę jest wyraźnie widoczna na jego twarzy, do tej pory korzystał jedynie z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Tym razem zapragnął operacyjnej korekty zbyt szerokiego według niego nosa oraz wszczepienia implantów klatki piersiowej, które zastąpiłyby godziny żmudnej pracy na siłowni. Jakie zabiegi zaoferuje mu ostatecznie doktor Ambroziak i czy Michał się na nie zdecyduje?

Zobacz film: Czy polski Ken zoperuje nos? Źródło: Klinika bez tajemnic

Do kliniki z prośbą o pomoc zgłosi się czterdziestotrzyletnia Sylwia wspierana przez męża, Roberta. Sylwia od najmłodszych lat boryka się z problemami na stopie. Ma włókniaki, tłuszczaki, naczyniaki i żylaki. Jest to problem nie tylko natury estetycznej, ale utrudnia jej funkcjonowanie. Rano budzi się z opuchlizną, swój problem skrywa pod masywnymi butami. Nigdy nie zakłada balerinek lub szpilek. Ma nadzieję, że lekarze z kliniki pomogą jej w spełnieniu marzeń o bardziej kobiecym obuwiu. Doktor Ambroziak kieruje ją więc na konsultację flebologiczną. Flebologia, to dziedzina zajmująca się chorobami układu żylnego. W oczekiwaniu na rozwiązanie problemu Sylwii ze stopą, lekarzom z kliniki udaje się szybko poprawić samopoczucie sympatycznej kobiety zabiegami na twarz z użyciem lasera i kwasu hialuronowego.

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
8
2
Polecamy
Klinika bez tajemnic.
Kto pojawi się w kolejnym odcinku?
Klinika bez tajemnic. Kto pojawi się w kolejnym odcinku? TVN zdrowie
Jak się pozbyć blizny po operacji?
Odpowiedź znajdziecie w trzecim odcinku Kliniki bez tajemnic!
Jak się pozbyć blizny po operacji? Odpowiedź znajdziecie w trzecim odcinku Kliniki bez tajemnic! TVN zdrowie
Innowacyjny zabieg usuwania glejaka
Innowacyjny zabieg usuwania glejaka Dzień Dobry TVN
Obiecywał chorym kobietom idealną sylwetkę.
"Poszłyśmy do partacza, który zniszczył nam życie"
Obiecywał chorym kobietom idealną sylwetkę. "Poszłyśmy do partacza, który zniszczył nam życie" Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Borówka amerykańska – ile jeść, by wzmocnić serce?
Borówka amerykańska – ile jeść, by wzmocnić serce?
Czym jest peptyd C? Interpretacja wyników badania peptydu C
Czym jest peptyd C? Interpretacja wyników badania peptydu C
Czy ty też odkładasz sprawy na później? Sprawdź jak sobie radzić z prokrastynacją
Czy ty też odkładasz sprawy na później? Sprawdź jak sobie radzić z prokrastynacją
Jakie badania należy zrobić, aby wykryć pasożyty?
Jakie badania należy zrobić, aby wykryć pasożyty?
Czym jest zespół Costello? Objawy i przyczyny zespołu twarzowo-skórno-szkieletowego
Czym jest zespół Costello? Objawy i przyczyny zespołu twarzowo-skórno-szkieletowego
Mięsak – przyczyny, objawy i rodzaje, leczenie
Mięsak – przyczyny, objawy i rodzaje, leczenie