Polub nas na Facebooku
Czytasz: Przyjazny dla seniorów i pomocny – poznaj handstick Philipsa
menu
Polub nas na Facebooku

Przyjazny dla seniorów i pomocny – poznaj handstick Philipsa

odkurzacz

Materiały prasowe

Seniorzy chcą być aktywni – sprawia im to przyjemność, czują się potrzebni, jak najdłużej chcą być samodzielni, bo po prostu tak czują się komfortowo. W czasie pandemii wielu z nich musiało zmierzyć się z samotnością, byli zdali tylko na siebie… Ale pomocne są nowoczesne technologie.

Często bardzo duża odległość nie pozwala rodzinie samodzielnie zaopiekować się osobą starszą. Wyręczanie seniora choćby w tak prozaicznej czynności, jaką jest sprzątanie, to ogromna pomoc. W końcu odkurzanie – przynajmniej tradycyjnym sprzętem – to niezła gimnastyka. Rozwijanie kabla, ciągniecie ciężkiego i głośnego odkurzacza, szukanie gniazdek i przełączanie kabla z pomieszczenia na pomieszczenie, a potem jeszcze mycie podłogi, czyli noszenie ciężkiego wiadra z wodą i praca w pochyleniu…

Kiedy senior jest samodzielny...

Plecy mogą boleć nawet najbardziej aktywnych seniorów. Ale Philips myśli o osobach starszych – z myślą o wszystkich tych, którzy z przyczyn zdrowotnych potrzebują czystego mieszkania bez przemęczania się przy sprzątaniu powstała linia odkurzaczy bezprzewodowych.

Odkurzacz już przetestowały panie, które same o siebie dbają. I jak się okazuje, sprzątanie jest teraz dużo fajniejsze.

- Zafascynowały mnie zwłaszcza lampeczki przed szczotką odkurzacza. Dzięki nim ten kurz jest tak widoczny, jak jeszcze nigdy nie był! Sprzątanie jest super – wyznała teściowa Agaty Młynarskiej, babcia Regina w nagranym przez obie panie programie live.

Zachęcamy do obejrzenia całości:

Nowoczesny handstick

Warto zwrócić uwagę na model Philips SpeedPro Max Aqua 8000, czyli najnowocześniejsze urządzenie na rynku. Lekkie, ciche, a w dodatku łączące w sobie funkcje odkurzacza i mopa! To odkurzacz 3w1 - z funkcją mycia i odkurzaczem ręcznym w jednym bezprzewodowym urządzeniu, które pracuje w trybie turbo do 28 minut (producenci wyliczają, że tyle wystarczy na posprzątanie mieszkania do 125 m2 powierzchni).

Dzięki Philips SpeedPro Max Aqua 8000 można bez problemu dotrzeć wszędzie. Lekko się nim manewruje i zmieści się niemal wszędzie, a oświetlenie LED poprawia widoczność brudu na podłodze i gołym okiem można ocenić efekty!

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce, co sprawia, że zestaw jest kompletny i nie trzeba szukać worków lub wkładek do odkurzacza. Wystarczy regularne mycie filtra, w jaki wyposażony jest odkurzacz, i wymienianie go co pół roku.

Odkurzacz i mop w jednym

Coś więcej o funkcji mycia podłóg? Proszę bardzo: zastosowany system kontroluje uwalnianie wody, aby zachować optymalną wilgotność na wszystkich twardych podłogach podczas sprzątania. Do mycia można użyć zwykłej wody z kranu lub ulubionego detergentu, aby usunąć do 99% bakterii.

Tajemnica pogodnej starości

Program Agaty Młynarskiej zachęcający seniorów do aktywności powstał przy współpracy z marką Philips, która dba o seniorów i tworzy coraz to nowocześniejsze sprzęty, aby życie było łatwiejsze! Ale to nie technologia jest kluczem do pogodnej starości.

- Tajemnicą aktywnego życia w jego jesieni jest pogoda ducha, uśmiech, pozytywne patrzenie na świat, radość i rozmowa. Dziękuję z całego serca za mądre i inspirujące rozmowy o starości, której tak się boimy, a która i tak na nas dopadnie. Pomyślmy o starszych osobach zamkniętych w czterech ścianach. Jak dużo ciekawych opowieści kryje się w ich sercu… - podsumowuje program Agata Młynarska.Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
69
7
Polecamy
Sprzątanie krok po kroku, czyli od czego zacząć, a na czym skończyć
Sprzątanie krok po kroku, czyli od czego zacząć, a na czym skończyć TVN zdrowie
Najczęściej popełniane błędy przy użytkowaniu odkurzacza
Najczęściej popełniane błędy przy użytkowaniu odkurzacza TVN zdrowie
Nie taka klimatyzacja straszna.
Jak skutecznie ochłodzić mieszkanie?
Nie taka klimatyzacja straszna. Jak skutecznie ochłodzić mieszkanie? Dzień Dobry TVN
Gadżety do łazienki – na co warto postawić, aby ułatwić sobie codzienne życie? 
Gadżety do łazienki – na co warto postawić, aby ułatwić sobie codzienne życie?  Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Kawa nie tylko pobudza, ale także poprawia zdrowie. Poznaj 9 powodów, dla których warto ją pić 
Kawa nie tylko pobudza, ale także poprawia zdrowie. Poznaj 9 powodów, dla których warto ją pić 
Guzki w płucach – rak czy nic groźnego? Jak interpretować niepokojące wyniki?
Guzki w płucach – rak czy nic groźnego? Jak interpretować niepokojące wyniki?
Poziom cukru we krwi - o jakiej porze dnia go mierzyć i jak odczytywać wyniki?
Poziom cukru we krwi - o jakiej porze dnia go mierzyć i jak odczytywać wyniki?
Jak leczyć ostrogę piętową?
Jak leczyć ostrogę piętową?
Jaki kolor i kształt ma zdrowy stolec? 
Jaki kolor i kształt ma zdrowy stolec? 
Objawy grzybicy żołądka. Dieta oraz leczenie kandydozy przewodu pokarmowego
Objawy grzybicy żołądka. Dieta oraz leczenie kandydozy przewodu pokarmowego