Polub nas na Facebooku
Czytasz: Klinika bez tajemnic odc.6 - komu tym razem pomoże dr Ambroziak i jego zespół?
menu
Polub nas na Facebooku

Klinika bez tajemnic odc.6 - komu tym razem pomoże dr Ambroziak i jego zespół?

Dr Marcin Ambroziak

Fot: TVN

Klinika bez tajemnic pokazuje nie tylko pracę lekarzy od kuchni, ale przede ludzkie historie. Specjaliści z kliniki dr. Marcina Ambroziaka rozwiązują nie tylko medyczne problemy swoich pacjentów, ale przede pomagają im odzyskać wiarę w siebie i pozbyć się kompleksów. Komu pomogą w szóstym odcinku programu?

W kolejnym odcinku serii na konsultację do doktora Ambroziaka zgłosiła się Agnieszka. Pięćdziesięcioczterolenia kobieta ma dość słuchania, że nic od siebie nie musi wymagać, bo jest już babcią. Chciałaby udowodnić, że po pięćdziesiątce też można wyglądać atrakcyjnie. Agnieszka na co dzień pomaga spełniać marzenia innych – prowadzi bowiem salon ślubnych i pracuje w programach telewizyjnych, w których przyszłe panny młode przychodzą po wymarzone kreacje. Prywatnie Agnieszka zawsze również skupiała się na potrzebach innych. Jej syn urodził się z porażeniem mózgowym czterokończynowym. Dzielna matka postanowiła wtedy zrobić wszystko, aby wyrósł na sprawnego, szczęśliwego mężczyznę i dopięła swego. Dzisiaj syn Agnieszki jest już całkowicie niezależnym, spełniającym się zawodowo dwudziestosiedmiolatkiem. Dlatego teraz nadszedł czas na to, aby Agnieszka mogła zadbać o siebie. Upływ czasu sprawił, że jej twarz opadła a oczy zmniejszyły się. Agnieszka trafi więc na stół operacyjny do doktora Chrisa Ingvesa, który planuje podnieść część policzkową twarzy kobiety i zoperować w czasie jednego zabiegu górne i dolne powieki.

Do kliniki wracają znane z poprzednich odcinków siostry Marta i Milena Popielarskie, które zgłosiły się do programu, aby pozbyć się kompleksów związanych z ich nosami i uszami. Obydwie przeszły już operacje, ale teraz chciałyby poprawić inne szczegóły swojej urody, które dotąd nie przyciągały ich uwagi. Milena zauważyła asymetrię policzków a Marta chciałaby mieć mniej okrągłą twarz. Doktor Katarzyna Bałabańska wykona w tym celu drobny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Dziewiętnastoletnia Kinga od urodzenia zmaga się rozległym naczyniakiem na lewej nodze. Pamięta, że kiedy była mała, dzieci śmiały się z niej. Podejrzewały wówczas, że rodzice celowo wyrządzili jej jakąś krzywdę, której efektem jest naczyniak. Tak naprawdę ta niegroźna zmiana powstała już w okresie płodowym. Kinga 10 lat temu próbowała się jej pozbyć przechodząc serię dziesięciu bardzo bolesnych zabiegów. Efekt jednak był minimalny i zostało po nim nieco blizn. Tym razem naczyniakiem zajmie się dermatolog – doktor Bartłomiej Kwiek. Mimo tego, że zmiana jest dość trudna do wyleczenia bo bardzo rozległa i umiejscowiona w bardzo niekorzystnym jak na naczyniaka miejscu, doktor Kwiek podejmuje się przeprowadzenia laserowych zabiegów, które mają znacząco zmniejszyć widoczność naczyniaka.

Zbliża się rocznica ślubu Marcina i Joanny Ambroziaków. Marcin Ambroziak postanowił więc z tej okazji przygotować niespodziankę dla żony i w tym celu umówił się ze swoim przyjacielem, projektantem Dawidem Wolińskim. Jaki prezent wybiorą wspólnie dla Joanny i jaki zabieg zaproponuje zapracowanemu Dawidowi doktor Ambroziak?

Jakie osobistości będą tym razem towarzyszyć polskiemu Putinowi - Sławomirowi Sobali podczas wizyty w klinice i czy siostry Popielarskie założą w końcu wymarzone kapelusze?

Program można oglądać na antenie stacji Discovery Life!

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
70
6
Polecamy
Klinka bez tajemnic - kto odwiedził klinikę dr.
Marcina Ambroziaka w piątym odcinku?
Klinka bez tajemnic - kto odwiedził klinikę dr. Marcina Ambroziaka w piątym odcinku? TVN zdrowie
10 odcinek programu Klinika bez tajemnic.
Kto pojawi się u doktora Ambroziaka?
10 odcinek programu Klinika bez tajemnic. Kto pojawi się u doktora Ambroziaka? TVN zdrowie
Zabiegi estetyczne tylko u lekarzy.
Koniec z powiększaniem ust przez kosmetyczki
Zabiegi estetyczne tylko u lekarzy. Koniec z powiększaniem ust przez kosmetyczki Dzień Dobry TVN
Trzecie serce pana Romana.
Jak wygląda oczekiwanie na przeszczep?
Trzecie serce pana Romana. Jak wygląda oczekiwanie na przeszczep? Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Postaw kręgosłup na nogi. Co zrobić, aby plecy przestały boleć?
Postaw kręgosłup na nogi. Co zrobić, aby plecy przestały boleć? Materiał sponsorowany
Pierwsza pomoc przy zespole suchego oka
Pierwsza pomoc przy zespole suchego oka Materiał sponsorowany
Jak chronić skórę przed słońcem?
Jak chronić skórę przed słońcem?
"Taki trening jest bardziej treściwy i konkretny" - zapytaliśmy eksperta, dlaczego warto postawić na trening online?
"Taki trening jest bardziej treściwy i konkretny" - zapytaliśmy eksperta, dlaczego warto postawić na trening online?
Zioła na menopauzę – które łagodzą nieprzyjemne objawy przekwitania?
Zioła na menopauzę – które łagodzą nieprzyjemne objawy przekwitania?
Ocet spirytusowy- właściwości i zastosowanie. Do czego można go użyć?
Ocet spirytusowy- właściwości i zastosowanie. Do czego można go użyć?